8dbf85ab-b652-4620-9999-b4503bea6f2b.jpeg

Evi in de bieb

BoekStartochtend 0-4 jaar  

De boekstartochtend gaat natuurlijk vooral om lezen, maar minstens zo belangrijk is goed en gezond bewegen. Op deze vijfde woensdag in de maand verzorgt Sportbedrijf Drachten 'Evi’s Beweegavontuur'.

Dit leuke interactieve beweegspel begint met een verhaal van Evi Eekhoorn, waarna kind en ouder gaan bewegen. Zo kan er worden gedanst, gebalanceerd en wordt er geoefend met een bal. Alles is gericht op specifieke motorische handelingen die goed zijn voor de ontwikkeling van je kind.

Plezier staat natuurlijk voorop, dus het balanceren wordt geoefend op een parcours en het gooien en vangen gaat aan de hand van een spel.

BoekStart is het programma dat de kleinsten laat kennismaken met (voor)lezen. Op woensdagochtend is er steeds een activiteit voor ouders en jonge kinderen.

Kom jij ook?

Locatie: Bibliotheek Drachten Museumplein 1
9203DD Drachten

Kijk voor meer informatie op: Boekstart ochtenden bibliotheek Drachten

E-mail: j.post@sportbedrijfdrachten.nl
Telefoon: 06 82 42 81 06